یکشنبه , فروردین 10 1399
خانه / پزشکی و سلامت / ایکس بادی xbody

ایکس بادی xbody

در روزهای اخیر در دور برمان به خصوص سر کار این کلمات را زیاد شنیده ایم “رفتم xbody ثبت نام کرده ام . دو روز در هفته می رم ایکس بادی انگار برای ۵ روز تمرین کردم .

در این مقاله قصد داریم ببینم که این xbody چی هست و آیا با دو جلسه در هفته ایکس بادی که هر کدام 20 دقیقه است ۷۰۰ کالری می سوزانم یا نه. آیا برای رژیم لاغری موثر است یا خیر ؟ اما اول اجازه دهید یک توضیح مختصری در مورد xbody که زیر مجموعه Ems شناخته می شود، بدهیم.

روش EMS یک روشی است که قبل ترها فیزیو تراپ ها برای درمان قسمت های آسیب دیده بدن اعم از عضلات، تاندون ها ی ورزشکاران یا افراد عادی استفاده می کردند. اما این روش فراتر رفته و هم اکنون در باشگاههای ورزشی نیز به کار می رود که در آن از یک لباس ورزشی خاص که مقداری الکترود به قسمت های مشخص ارسال میکند، استفاده می شود. برند xbody زیر مجموعه از این روش است.

ایکس بادی چه قدر هزینه دارد؟

هزینه ای که برای ایکس بادی در نظر گرفته می شود معمولا ماهیانه بین 1.2 میلیون تومان تا 1.5 میلیون تومان است. اما شرط اصلی آن بستگی به مکان ورزشی و امکانات آن نیز دارد

چه چیزی عاید ما می شود؟

بعضی از افرادی که تجربه استفاده از آن را دارند می گویند این ۲۰ دقیقه مثل جهنم برای آدم می ماند. فکر کن در این مدت دائم الکترود ها به سمت بدن شما فرستاده می شود و شما باید همزمان حرکاتی را انجام دهید و معادل ۹۰ دقیقه ورزش شدید هست.

اثرات بدی که ایکس بادی روی بدن خواهد گذاشت

در بعضی از ژورنال های پزشکی و ورزشی در مورد آسیب های آن بر روی کلیه و کبد و تاثیراتی که این الکترودها بر روی آنزیم های بدن خواهد گذاشت بحث هایی صورت گرفته است. از طرف دیگر این شرکت مدعی است هیچ اثر بدی روی بدن گذاشته نمی شود.

آیا به نظر شما برای سوزاندن 700 کالری در 20 دقیقه ارزش دارد سلامتی ،پول و زمان خود را این گونه هدر دهیم؟ نظر شما چیست ؟

Sending
User Review
4 (2 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

همچنین ببینید

چگونه استرس خود را کاهش دهیم

روش های کنترل استرس ! چگونه استرس خود را کاهش دهیم ؟

زندگی می‌تواند پر استرس باشد. هرکسی در زندگی خود دچار استرس می‌شود، خواه به خاطر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Sending