پنجشنبه , اسفند 1 1398
خانه / پزشکی و سلامت / قرص خمیر دندان راهی جدید برای مسواک زدن !
قرص خمیر دندان

قرص خمیر دندان راهی جدید برای مسواک زدن !

خمیر دندان از دوران مصریان باستان وجود داشته است . بسته بندی امروزی آن در سال ۱۸۹۲ معرفی شد . از آن به بعد ، به جز مواد تشکیل دهنده ، چیز زیادی تغییر نکرده است . اما اکنون قرص خمیر دندان تغییری در این زمینه ایجاد کرده است .

نحوه مصرف قرص خمیر دندان

قرص خمیر دندان نسخه‌ای از خمیر است که همه ما با آن بزرگ شده‌ایم . خوب ، نه کاملا . طرز مصرف آن ها به این گونه است که شما یک قرص خمیردندان را در دهان می‌گذارید ، آن را می جوید و سپس همانطور که به طور معمول مسواک می‌زنید ، باید مسواک بزنید .

این قرص ها هنگام مسواک زدن شما خرد و فوم می‌شوند ( آب مورد نیاز نیست ) و گزینه‌های طبیعی و گیاهی آن ها نیز موجود هستند . طبق اظهارات آقای لیندسی مک کورمیک ، بنیانگذار Bite Toothpaste Bits، آن‌ها همچنین می‌توانند به از بین بردن بیش از ۱ میلیارد لوله خمیر دندان مصنوعی که هر ساله به محل‌های دفن زباله حمل می‌شوند ، کمک کنند .

مزیت های قرص خمیردندان

اگر چه چند قرص در بازار وجود دارد که در بسته بندی پلاستیکی ارسال می شوند , اما کالاهای شرکت مک کورمیک در یک بطری شیشه‌ای قابل‌استفاده مجدد قرار دارند . او برای به حداقل رساندن پلاستیک در محل‌های دفن زباله و مواد شیمیایی در بدن ما مصمم است . قرص‌های خمیر دندان کمی گران تر از خمیر دندان های سنتی هستند و معمولا ً در فروشگاه‌ها و یا داروخانه‌ها موجود نیستند , اگرچه به راحتی به صورت آنلاین سفارش داده می‌شوند .

با توجه به مواد تشکیل دهنده خمیر دندان ، برخی از تولید کنندگان قرص خمیردندان تلاش می‌کنند تا آنچه را که می‌تواند مضر باشد ، از جمله فلوراید ، از بین ببرند در نتیجه آن را برای کودکان ایمن تر سازند . فلورید بیش از حد می‌تواند برای آن‌ها سمی باشد . در حقیقت ، FDA برای فلوراید خمیر دندان هشدار داده است و گفته است که اگر کودکان ( زیر شش سال) بیش از مقدار مورد نیاز برای مسواک زدن ، خمیر دندان را خورند ، باید کنترل مسمومیت بر روی آن ها صورت گیرد .

با افزایش فروش خمیر دندان های سنتی , قرص خمیر دندان راه درازی برای رفتن دارد . اما با افزایش علاقه به روش‌هایی که هم بدن ما و هم سیاره ما را سالم نگه دارد , قرص خمیردندان می‌توانند در بازار پیشی بگیرد .

نظر شما درباره استفاده از قرص های خمیر دندان چیست ؟

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments Rating 0 (0 reviews)

همچنین ببینید

محافظت از چشم در برابر مانیتور

محافظت از چشم در مقابل مانیتور

محافظت از چشم در برابر مانیتور ها بسیار مهم است زیرا روشنایی و کُنتراست Contrast بیش …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Sending